Обратно към ЦРЧР

Българските училища, наградени с Европейски знак за качество за 2018 г.

окт. 24, 2018

Уважаеми посетители,

Имаме удоволствието да ви представим списък с българските училища, наградени с Европейски знак за качество за 2018 г.! Общо 103 проекта с българско участие получиха признанието за чудесно реализирана работа. Пълният списък на всички европейски училища, получили Европейски знак за качество, е наличен на следния адрес: https://www.etwinning.net/bg/pub/highlights/schools-awarded-european-q18.htm. По-долу е списъкът на наградените български училища:

БЪЛГАРИЯ

Anelia GarmenovaSt. Paisii Hilendarsky Primary School Do and Learn
Anna Changulova-StoilovaSt. Paisii Hilendarsky Primary School Do and Learn
Antoaneta Sendova„Kapitan Petko voivoda“ Vocational school of Electrical engineering and Electronics H.E.A.L.T.H ϕ life
Binka GadzhevaProfessional High School of Tourism „Alexander Paskalev“ NEIGHBOURS (A Cultural Bridge Between Neighbour Nations)
Blagovestka KiyaevaSaint Saint Cyril and Methodius Secondary School Good health = real wealth
Daniela BekovaNachalno uchilishte „Sveti Kliment Ohridski“ We play coding
Project Picture Darina DushkovaCHASTNO SOU „ARTIS“ FLYING THROUGH EUROPE
Desislava BoychevaSecondary School with the Study of European Languages 21st century jobs – learning and succeeding together
Elena GyovchevaSaint Saint Cyril and Methodius Secondary School WELCOME TO MY MARVELLOUS CITY
Emilia PaunikovaSaint Kliment Ohridski high school Learning about the local area by outdoor activities in different countries
Evgeniya Tsvetanovakindergarden 25″Brothers Grim“ Сultural heritage and the child
Evgeniya Tsvetanovakindergarden 25″Brothers Grim“ Christmas in our hands
Galina GeorgievaKindergarden \“Latinka\“№5 Kids in action
Gergana GramatikovaSt. Paisii Hilendarsky Primary School Do and Learn
Gergana PetrovaPMG „Acad. Boyan Petkanchin“ – Haskovo In a Foreign Land
Greta HristovaЦДГ №1-„Щастливо детство“ 2018 European Heritage for small and young pupils
Iliyana PanayotovaVassil Levski Secondary School The Colors of The Rainbow
Iliyana PanayotovaVassil Levski Secondary School THE MIRACLE OF STORIES THROUGH MY HANDS
Iliyana PanayotovaVassil Levski Secondary School The soul of Countries
Irena MitskovskaНачално училище „Хаджи Генчо“ Learning about the local area by outdoor activities in different countries
Irena Raykova137 Secondary School “Angel Kanchev” THINK
Irina Alamanova164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“ ¡No me dig@s!
Irina Alamanova164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“ LA NOCHE DEL CUENTO
Irina Alamanova164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“ De ismo a ismo… y nunca serás el mismo
Irina Alamanova164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“ EN BUSCA DEL PATRITESORO
Irina Alamanova164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“ Somos booktubers
Kalina NikolovaPMG „Akad. Ivan Tsenov“ Move your body and mind- healthy lifestyle for adolescents
Kamelia RachevaNU „Knyaz Boris I“ International Scratch Challenge#2
Kamelia RachevaNU „Knyaz Boris I“ Let’s play focused on Coding and Stem
Kamelia RachevaNU „Knyaz Boris I“ Adventures with the books
Kamelia RachevaNU „Knyaz Boris I“ SAVE THE PLANET
Leda Georgieva66th kindergarten ELITSA Kindergarten outdoor learning
Liliana LazarovaSt. Sofronii Vrachanski Primary School We are the children
Magdalena PetkovaЦДГ №1-„Щастливо детство“ Art for young children-Express yourself
Magdalena PetkovaЦДГ №1-„Щастливо детство“ THE EARTH IS OUR COMMON HOME
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Creation – the place of happiness
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Four seasons of My Country
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Special Days Celebrated in Countries
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Let’s celebrate the world days
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ The City of Kindness
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Kids’ games in the past and now
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Tell Myself to Me
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Snowman’s day
Mariana DafchevaЦДГ „Никола Вапцаров“ Spring Tale
Marina PankovaSt. Paisii Hilendarsky Primary School Do and Learn
Mariqna MilevaKindergarden \“Latinka\“№5 Kids in action
Mila NikolovaДГ №18 „Дора Габе“ The Science around us
Milena GeorgievaДетска градина „Осми март“ Jack, the Beanstalk and a Beebot: STEM kindergarten activities
Milena GeorgievaДетска градина „Осми март“ Ένας Δράκος με Γυαλιά Ψάχνει Καθαρά Νερά – A Dragon with Glasses Seeks for Clean Waters
Minka MinchevaSecondary school „Hristo Botev“ SURPRISING ENGLISH
Minka MinchevaSecondary school „Hristo Botev“ Europe greets Europe
Nadya StankovaСУ „Св.Св.Кирил и Методий“ Let’s Be Lanterns
Natasha DjurkovaSU „Ekzarh Antim I“ Creative teaching and learning
Natasha DjurkovaSU „Ekzarh Antim I“ Enhancing student and teacher success through STEM education
Nevena BliznakovaDG “Zora“ Explore the world with Buzz
Nevena BliznakovaЦДГ „Ралица“ Spring Tale
Nevena BliznakovaЦДГ „Ралица“ The Colors of The Rainbow
Olympia MiranЦДГ „Чучулига“ Snowman’s day
Olympia MiranЦДГ „Чучулига“ Spring Tale
Penka Banova88 School xChange
Petya PetkovaЦДГ „Никола Вапцаров“ Tell Myself to Me
Plamena DinevaSU „Zheleznik“ Numb3rs
Radiana BoyadzhievaНУ „Свети Свети Кирил и Методий“ My Earth is My Home
Radostina KirilovaODZ6 Zornitza Snowman’s day
Rangel PantaleevSecondary School „St. Ivan Rilski“ THINK
Raya Danon164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“ INTERRAIL: ¡VIAJEROS AL TREN!
Reneta Raicheva36 SOU „Maksim Gorky“ Be Digital!
Reneta Raicheva36 SOU „Maksim Gorky“ SURPRISING ENGLISH
Reneta Raicheva36 SOU „Maksim Gorky“ Little STEMists
Rositsa ShopskaLycee de langue francaise Antoine de Saint-Exupery, Plovdiv One Train for Europe
Rumjana VojnovaNational Humanitarian High School „St.st. Ciril and Metody“ So leben wir in Europa
Sabrie MyumyunЦДГ „Никола Вапцаров“ Tell Myself to Me
Saliha AliОсновно училище “ Христо Ботев“- гр.Исперих Depth of Space
Sevdie AlievaЦДГ „Слънце“ Let’s make a bouquet of European national symbolic flowers for the Eurovision winner 2017
Sevdie AlievaЦДГ „Слънце“ Spring Tale
Slavka StoychevaSaint Saint Cyril and Methodius Secondary School Europe at my school
Slavka StoychevaSaint Saint Cyril and Methodius Secondary School Let’s Vlog!
Snejina LyubenovaДГ „Слънце“ THE EARTH IS OUR COMMON HOME
Stanimira ValchevaSU „Ekzarh Antim I“ Creative teaching and learning
Stefka PavlovaДетска градина „Знаме на мира“ Clever hands
Stefka PavlovaДетска градина „Знаме на мира“ STEP BY STEP CODING EDUCATION
Stela LichevaДетска градина „Знаме на мира“ Clever hands
Svetla PopovaЦДГ 1 Звънче Kids in action
Svetlana PoychevaSt. Sofronii Vrachanski Primary School Graines de partage
Svetlana PoychevaSt. Sofronii Vrachanski Primary School L’apprentissage et la différenciation par le jeu.
Tanya BorisovaПЧСОУ „Леонардо да Винчи“ SYGEM 2018
Tanya GeorgievaODZ6 Zornitza Snowman’s day
Tanya Madjarova„R.Rolland’ FLS My way, your way, our shared cultural identities
Tatyana PankovaSt. Paisii Hilendarsky Primary School Do and Learn
Teodora Valovakindergarten N2 „Unsko vastanie“ Proud to be me
Tsvetelena Taralova88 School xChange
Valentina MarinovaVasil Levski Secondary School Look-Cook-Book
Vessela MirevskaОУ“Иван Хаджийски“ Look-Cook-Book
Yana ZhetchevaKindergarden \“Latinka\“№5 Kids in action
Zinaida ChernevaSU „Zheleznik“ Numb3rs
Zlatka ToskovaЦДГ „Никола Вапцаров“ Artwork Gallery
Zlatka ToskovaЦДГ „Никола Вапцаров“ Tell Myself to Me
Zlatka ToskovaЦДГ „Никола Вапцаров“ Snowman’s day
Атанаска ТачеваЦДГ „Никола Вапцаров“ »CHRISTMAS CARD EXCHANGE« (by traditional mail)
Атанаска ТачеваЦДГ „Никола Вапцаров“ Tell Myself to Me
Атанаска ТачеваЦДГ „Никола Вапцаров“ ETWINNING SPACE EXPLORERS
Лиляна Желязкова„Никола Вапцаров“ ”Small Hands Change the World”
Лиляна Желязкова„Никола Вапцаров“ Followers of the Painters / Ressamların İzinden